LT EN RU
Į pradžią
Produktų katalogas

Šlapimo analizatoriai

Laboratorinė įranga

77 ELEKTRONIKA Kft. ŠLAPIMO ANALIZATORIAI

HandUReader – pusiauautomatinis  šlapimo analizės analizatorius

                                      

 

 

 

 

 

 

 

HandUReader  -   nešiojamas prietaisas greitai šlapimo analizei, skirtas nedidelėms laboratorijoms  ir bendrosios praktikos kabinetams. Naudojamos  „LabStripU11Plus“ 11 parametrų (gliukozė, baltymas,bilirubinas, urobilinogenas, pH, specifinis svoris, kraujas, ketonai, leukocitai, askorbino rūgštis, nitritai) testų juostelės. Duomenys išsaugomi atmintyje, tokiu būdu galimas vėlesnis jų įvertinimas. HandUReader galima atskirti nuo spausdintuvo ir neštis į paciento namus.

LabUReader Plus- tai naujas antros kartos nedidelis pusiau automatinis šlapimo analizatorius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LabUReader Plus – tai pusiauautomatinis analizatorius, skirtas didelio kiekio šlapimo mėginių analizei testo juostelėmis, leidžiantis atlikti tyrimus prieš klinikinę visų pacientų apžiūrą. Analizatoriaus našumas iki 500 mėginių per valandą, galimybė programuoti norimą tyrimą, nuo laiko nepriklausomas testo juostelių įdėjimas ir automatinės ataskaitos su duomenų baze, naudojamos „LabStripU11Plus“ testų juostelės. LabUReader Plus geba ne tik persiųsti tyrimų duomenis į pagrindinį kompiuterį, bet taip pat ir atsisiųsti norimų tyrimų sąrašą iš pagrindinio kompiuterio, dėl to tampa įmanoma LabUReader Plus sujungti į vieną sistemą.

LabUMat – tai naujas, automatinis šlapimo analizatorius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

· Automatiškai sudedami tyrimų mėgintuvėliai su mėginiais.
· Automatinis testo juostelių nardinimas į šlapimą.
· Našumas iki 250 mėginių /val.
· Didelis, jutiklinis LCD ekranas.
· Nuo laiko nepriklausomas paketinis juostelių įkrovimas.
· Uždaras atliekų lovelis.
· Standartinė RS232 serijinė jungtis, LAN, USB

LabUMat- tai pilnai automatinis analizatorius,skirtas dideliam kiekiui nardinamų šlapimo juostelių analizei. Jis veikia su LabStripU11Plus testų juostelėmis. Našumas iki 250 mėginių/val., juostelės dedamos paketais bet kuriuo metu, automatiškai perstumiami pirmyn tyrimų mėgintuvėliai su brūkšniniu kodu, automatiškai sudedamos nardinamosios juostelės, gaunamos automatiškai ataskaitos su duomenimis.  Didelis, jutiklinis LCD ekranas parodo visą informaciją susijusią su analizatoriaus veikimu ir leidžia lengvai jį valdyti. Panaudotos juostelės tvarkomos automatiškai, tam nereikia operatoriaus.


URISED – šlapimo nuosėdų analizatorius

 

 

 

 

 

 

 

 

 

· programa sugeba patikimai atpažinti ir klasifikuoti iki 15 skirtingų šlapimo dalelių.
· Mikroskopavimo vaizdas stebimas ekrane.
·  Lengvai valdomas ir patogus vartotojui.
· Išsaugoma iki 1000 mėginių duomenų.
· Dvigubas kompiuteris.
· Automatizuotas testo mėgintuvėlių ir kiuvečių su mėginiais apdorojimas.
· 2000 aps./min. centrifuga.
· Nedidelis mėginio tūris.
· Automatinis pipečių plovimas, nereikalaujantis specialių tirpalų, skysčių.
· Našumas iki 80 mėginių/val.
· Windows operacine sistema

Urised sudarytas iš dviejų dalių:
– Matavimo bloko
– Dviejų kompiuterių (valdančiojo ir įvertinančio).
Tyrimų mėgintuvėliai su šlapimo mėginiais sudedami į dėtuves, kurias paima analizatorius. Urised automatiškai išmaišo pipete šlapimą, tam kad prieš paimant mėginį šlapimas būtų homogeniškas. Nuosėdoms analizuoti analizatoriuje naudojamos specialios vienkartinės kiuvetės. Išmaišius šlapimą paimamas su pipete 0,2 ml mėginys ir supilamas į kiuvetę. Urised apsaugo, kad nebūtų sumaišyti skirtingi šlapimo mėginiai, todėl paėmus mėginį, ir pipetės vidus, ir išorė yra gerai išplaunami. Šlapimo mėginių kiuvetės centrifuguojamos tam, kad visos šlapimo dalelės būtų nusodintos viename lygyje mėgintuvėlio dugne. Tokiu būdu įmontuotas mikroskopas gali tirti šlapimo daleles. Urised įmontuotas mikroskopas keliose skirtingose padėtyse nufotografuoja nuosėdas ir analizuoja jas aukštos kokybės vaizdo apdorojimo programine įranga , kuri geba aptikti,o paskui suklasifikuoti šias daleles šlapime: RBC; WBC; WBCc; HYA; PAT; EPI; SRC; BAC; YEA; CRY(CaOxm, CaOxd, URI, TRI), MUC, SPRM. Gauti vaizdai saugomi analizatoriaus atmintyje ir juos vertinantis gydytojas gali pažiūrėti bet kada.

LabUMat ir Urised – pilna įranga šlapimo analizei vienoje vietoje

 

 

 

 

 

 

 

 

LabUMat ir Urised analizatoriius – tai vientisa šlapimo analizės sistema. Dėtuvių transporterio dalys sujungtos ir juda šlapimo mėginiai dėtuvėse nuo LabUMato iki Urisedo.
LabUMat - cheminei šlapimo analizei, o Urised – šlapimo nuosėdų analizei. Nuosėdos analizuojamos tik mėginiuose parenkamuose pagal cheminės analizės rezultatus (pvz. pagal gautus teigiamus rezultatus). Abiejų analizatorių matavimų duomenys yra išsaugomi duomenų bazėje, todėl kiekvieno paciento duomenis galima patogiai peržiūrėti Urised kompiuteryje Windows aplinkoje. LabUMat ir Urised sujungimas į vieną vientisą integruotą sistemą padidina laboratorijoje atliekamų tyrimų skaičių.


 

Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją

© 2007 “Limeta”. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Infoluitai