LT EN RU
Į pradžią
Produktų katalogas

Operacinės lempos

Chirurgija

Berchtold, Vokietija www.berchtold.de

Apšvietimo sistema CHROMOPHARE® operacinėms

CHROMOPHARE® ženklu pažymėtose lempose yra daugiakampiai reflektoriai su veidrodiniu paviršiumi, kurie užtikrina stiprų apžiūros ir chirurginio ploto apšvietimą. Šios lempos turi automatinį atsarginės lempos perjungimo mechanizmą, yra fokusuotos ir bešešėlinės. Šios lempos spinduliuoja 4300 K spalvinės temperatūros neutralią baltą šviesą, kurioje tiksliai perteikiamos spalvos ir atskiriami audiniai
CHROMOPHARE® X 65 lempos

 

 

Operacinėse lempose CHROMOPHARE® X 65 yra dvejopa dujinė lempučių sistema, kuri pagerina apžiūros objekto matomumą ir ryškumą net žemesnėje temperatūroje. Patogu naudotis, nes lempos yra paslankios bei patikimos. CHROMOPHARE® X 65“ lempos šviečia apie 55 proc. stipriau nei paprastos halogeninės lempos, tuo pačiu įkaisdamos net 50 proc. mažiau. Dėl šios priežasties operuojančiam personalui yra patogiau dirbti, nes sumažėja nuovargis, o vieta mažiau desikuojama (sausėja).

 

 

 

CHROMOPHARE® D – Series
CHROMOPHARE® D 660 ir CHROMOPHARE® D 540 lempose yra integruota spalvos korekcijos sistema, maksimalus ryškumas esant žemesnei temperatūrai ir puikus šešėlių reguliavimas. Šio tipo lempos yra lengvos, nedidelės. Pakabinamos taip, kad lengvai galima keisti jų padėtį ir manevruoti. Pasižymi plačiu pagrindinių ir satelitinių lempų skaičiaus pasirinkimu. Galimi įvairūs komplektavimo variantai. Naujoji BRITe lemputės/ filtro technologijos sistema padidina šviesos intensyvumą iki 160 000 lux . Efektyvus daugiakampis reflektorius apžiūros laukui sugražina 98 proc. originalaus apšvietimo, kuris yra ryškus, šviesus ir bešešėlinis.

Apžiūrai skirtos lempos

Chromophare® D 510 ir D 300 įvairiapuses nedideles procedūrų ir apžiūros lempas galite naudoti ligoninės priimamuose, traumatologiniuose kabinetuose, laboratorijose, BPG kabinetuose ir kitur.
Apžiūrai skirtos lempos gali būti tvirtinamos prie lubų, sienų, mobilaus stovo su ratukais.
Mobilios stovo lempos yra idealios toje aplinkoje, kurioje pirmenybė teikiama mobilumui: pateikiama šių konfigūracijų
· D 300 apšvietimo intensyvumas 50 000 lux
· D 510 apšvietimo intensyvumas 130 000 lux

Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją

© 2007 “Limeta”. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Infoluitai