LT EN RU
Į pradžią
Produktų katalogas

Elektrochirurginiai aparatai

Chirurgija

Gamintojas: BOWA electronic , Vokietija

Elektrochirurginiai generatoriai

HF – technologija dvidešimt pirmajam amžiui

BOWA arc serijos  prietaisuose suderinta naujausia techninė ir programinė įranga
“Arc-control” išlydžio reguliavimas atsižvelgia į skirtingą audinių varžą bei priderina pjovimo galingumą kiekvienam atvejui. Tai taikoma monopoliniame ir bipoliniame režime.
 
  Arc  200 ir arc  300 aukšto dažnio generatorių nustatymai yra iš anksto užprogramuoti, kad būtų galima atlikti daugybę procedūrų. Neutralaus elektrodo tikrinimo sistema EASY garantuoja paciento ir medicinos personalo saugumą. Visi nustatomi parametrai aiškiai ir suprantamai pateikiami priekinimae skydelyje. Turi didelį koaguliacijos režimų pasirinkimą. Yra galimybė pajungti endoskopinius ir laparoskopinius instrumentus. 
Plačiaų : http :// www.bowa.de
 arc 350 talpina savyje unikalias bipoliarines veikimo savybes; su BOWA arc  350 du chirurgai su atskirais bipoliariniais srovės išėjimais gali operuoti bipoliniu pjovimu. Versijoje 350L yra dvi pasirenkamos „LIGATION“ programos, bei specialūs instrumentai arterijų prideginimui tiek atviroje, tiek laporaskopinėje chirurgijoje.

 Plačiaų : http :// www.bowa.de
 Argono koaguliacijos prietaisas ARC PLUS žymiai išplečia monopoliarinės elektrochirurgijos galimybes. Naudojant šį prietaisą sumažinamas audinių žalojimas, nekrozės kiekis, o koaguliacijos gylis apribojamas iki kelių milimetrų. Tai mažina intra-operacinį kraujavimą ir sąlygoja geresnį žaizdos gijimą. Kompletuojamas su arc 300 ir arc 350 elektrochirurginiais generatoriais.
Plačiaų : http :// www.bowa.de
  Didelis pasirinkimas daugkartinio ir vienkartinio naudojimo monopolinių, bipolinių elektrodų ir laidų, neutralių  elektrodų, bei kitų priedų, naudojamų elektrochirugijoje.

Plačiaų: http :// www.bowa.de

Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją

© 2007 “Limeta”. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Infoluitai