LT EN RU
Į pradžią
Produktų katalogas

Slaugos įranga

Paciento keltuvas į vonią
 

Keltuvas skirtas lengvam įkėlimui/iškėlimui iš vonios. Riboto judrumo žmonės keltuvą gali valdyti savarankiškai. Ergonomiška atrama ir sėdimoj dalis. Sistema – elektrinė, su 12V akumuliatoriumi, lengvai valdoma pultelio pagalba. Tinka visų tipų vonioms. Nereikia montuoti. Keltuvas garantuoja visišką saugumą ir stabilumą. Lengvai sudedamas. Maksimali apkrova – 140 kg. Svoris - 11 kg

 

Sieninis paciento keltuvas

Keltuvas lengvai pergabenamas į kitas patalpas. Lengvai valdomas rankenoje įtaisytų mygtukų pagalba viena ranka. Judėjimo amplitudė į dešinę / į kairę horizontaliai 90 ° kampu. Mygtukų vieta suteikia galimybę pacientui, jei reikia, valdyti keltuvą savarankiškai. Nerūdijančio plieno rėmas, dengtas aliuminio dažais. Elektrinis 3m ilgio kabelis.

 

 

 

Mobilus paciento keltuvas

Elektrinis sudedamas mobilus ligonių keltuvas su įkraunamomis 24V baterijomis.  Plieno rėmas, dengtas epoksidiniais dažais. Keturi besisukiojantys ratukai, iš kurių du yra su stabdžiais. Mechaninio valdymo galimybė rankiniu ir kojiniu būdu. Avarinis stabdymas. Kėlimo galia - 150 kg.

 

 

 

Stacionarus paciento keltuvas

Elektrinis keltuvas, tvirtinamas prie sienos. Dažyto metalo konstrukcija su 95-130 cm alkūne, horizontaliai reguliuojama  iki 180˚ kampu. Svoris 16 kg. Yra baterijos rezervinio naudojimo režimas galios nepakankamumo atveju.

 

 

Apiplovimo vežimėlis

Apiplovimo vežimėlis su vandens nutekėjimo žarna. Rėmas dažyto plieno,  aukštis reguliuojamas pedalo pagalba hidrauliniu būdu. Čiužinys PVC, siūlės suvirintos, paviršius lengvai prižiūrimas. Rėmas su  4 ratukais, iš kurių du - su stabdžiais. Atlošas - pakeliamas. Šoniniai ranktūriai gali būti atlenkiami.

 

Dušo-tualeto kėdė-vežimėlis


Kėdė-vežimėlis sėdinčiam pacientui pervežti, naudoti tualete ir duše. Taip pat - kaip naktipuodis. Vežimėlis komplektuojamas su  puodu asmens higienos reikmėms. Sėdimoji dalis su išpjova. Du  galiniai ratukai – kreipiamieji, su stabdžiais. Sėdimoji dalis – reguliuojamo aukščio, patvarios, lengvai prižiūrimos medžiagos. Porankiai – nusukami, kojų laikikliai – suskleidžiami ir nusukami.   Ergonomiška nugaros atrama su stūmimo rankena. Maksimalus  paciento svoris – 130kg. Vežimėlio svoris – 13kg.

 

 

 Vežimėlis sėdinčiam pacientui pervežti

Suskleidžiamas vežimėlis, su galimybe judėti pačiam. Stabilus, lakuoto plieno vamzdžio rėmas, patvarios medžiagos atlošas, pažeminti porankiai, pritaikyti privažiuoti prie stalo. Reguliuojamo aukščio, sulankstomi ir nuimami plieniniai pakojai su atramomis kulnams. Du dideli galiniai ratai su pneumatiniais stabdžiais ir du priekiniai manipuliavimo ratukai. Dvi stūmimo rankenos. Išmatavimai:
Galimas plotis 40,43,45 cm
Aukštis 91 cm

 

 

Vaikštynė neįgaliesiems


Vaikštynė skirta judėjimui palengvinti. Rėmo priekinė dalis yra su 2 ratukais, galinė - neslidžiais kojų antgaliais. Rėmas pagamintas iš aliuminio, dažytas milteliniu būdu.  Vaikštynė yra sudedama, reguliuojamo aukščio, su neslystančiais rankų laikikliais.

 

 

 

Pagalvėlės nuo pragulų


Įvairių dydžių ir formų pagalvėlės skirtos apsaugoti pacientą nuo pragulų.
Lengvai prižiūrimos, paviršius - iš dvigubo sluoksnio elastingo poliamido audinio, dengtas poliuretanu ir antibakteriniu impregnantu.

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

 

Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją

© 2007 “Limeta”. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Infoluitai