LT EN RU
Į pradžią
Produktų katalogas

Elektrokardiografai

Kompaktiškas ir lengvas 3 kanalų elektrokardiografas( skystų kristalų ekranas, raidinė-skaitmeninė klaviatūra ir skaitmeninis interfeisas).
Standartinės programos suaugusiems ir vaikams , 6 darbo režimai; Informacijos apie pacientą įvedimas; išsaugo paskutinį automatinį EKG įrašą. Dviguba elektros energijos tiekimo sistema: iš tinklo ir įkraunamos akumuliatorinės baterijos. Itin tiksli diagnostinė analizė. Kompiuterinė programa duomenų archyvavimui, peržiūrai, spausdinimui

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompaktiškas ir lengvas 1 kanalo elektrokardiografas(raidinė-skaitmeninė klaviatūra ir skaitmeninis interfeisas).
Informacijos apie pacientą įvedimas; įvairūs registravimo režimai : 4 AUTO, rankinis, aritmijos.Dviguba elektros energijos tiekimo sistema: iš tinklo ir įkraunamos akumuliatorinės baterijos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-kos kanalų elektrokardiografas(8 colių skystų kristalų ekranas, raidinė-skaitmeninė klaviatūra ir skaitmeninis interfeisas).


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Standartinės programos suaugusiems ir vaikams , 5 darbo režimai; informacijos apie pacientą įvedimas; išsaugo paskutinį automatinį EKG įrašą. Dviguba elektros energijos tiekimo sistema: iš tinklo ir įkraunamos akumuliatorinės baterijos. Itin tiksli diagnostinė analizė. Programuojami spausdinimo formatai : 3, 4, 6, 12 kanalų ir ilgalaikio nustatymo.
 

 

 

 

 

 

 

 

Jums pageidaujant, mūsų įmonės darbuotojai suteiks išsamesnę informaciją

© 2007 “Limeta”. Visos teisės saugomos

Sprendimas: Infoluitai